Vendula and Martin’s Wedding Ceremony and Party

Plumlov Hotel

On Saturday August 27th, PartyLeaders for Vendula and Martin at the Plumlov Hotel.

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Vendula a Martin nám napsali:
“Poklonu a poděkování jsme již předali Petrovi, ale jelikož jste i vy byl nedílnou součástí skvělé práce kapely, tak bychom Vám chtěli upřímně a srdečně poděkovat za skvěle odvedenou práci. Komunikace s Vámi byla radost, a to co předvedla kapela v čele s Petrem – to byl pro všechny svatebčany nezapomenutelný zážitek a všichni si hudbu užili na maximum. Moderování, vystupování, hudba, zpěv, domluva atd. – vše na výbornou. Na parketu jsme málem nechali duši i nohy. Ještě jednou děkujeme, a pozdravujte kluky!
PS: svoji práci děláte skvěle, jen tak dále!
S pozdravem Novomanželé P-ovi

“Ahoj Petře, dovol mi Ti alespoň touto cestou poděkovat za Váš naprosto skvělej a užásnej výkon. Já i Vendulka jsme byli maximálně spokojení, přímo nadšeni. Celý den ses skvěle staral o hladký průběh aktivit a zábavy. Perfektně jsi vše odmoderoval a uvedl. A kapela? Fantazie! Lidi za mnou chodili s otázkami typu “kolik stojí, tyhle chci mít na své svatbě!” nebo “přesně takhle to má vypadat, jsou skvělí” a spoooousty podobných pozitivních názorů a ohlasů. Nebyl nikdo, kdo by nebyl s hudbou spokojen. Upřímně – všichni chrochtali blahem. Mí rodiče – oba učitelé na základní umělecké škole v Prostějově, táta dirigent prostějovského dechového orchestru s radostí uznali kvality tvého zpěvu, a celé kapely. Moje maminka Vás označila za dvojníky Beatles, říkala, že stačilo zavřít oči a myslela si, že je na VIP koncertu. Zkrátka jste byli všichni skvělí a jenom díky Vám byl večer opravdu nezapomenutelným zážitkem a troufnu si s čistým svědomím říct, že uplně všichni z Vás byli nadšení. Vy jste Ti, kdo zábavu vyzvedli na nejvyšší možnou úroveň. Ještě jednou děkujeme, vzkaz vyřiď celé bandě a pozdravuj kluky. Doufám, že i pro vás to byla alespoň v rámci možností zábava a večer jste si také užili.”