Moderátor

Kromě slova zpívaného je většinou nutné i slovo mluvené. Náš zpěvák nebo zpěvačka Vám samozřejmě rádi roli konferenciéra splní. Ještě lépe ovšem zapůsobí, objeví-li se v této roli na Vašem večírku osobnost známá z televizní obrazovky. Pár takových umělců Vám můžeme vřele doporučit na základě našich vlastních zkušeností. On totiž ne každý televizní sympaťák je milý a vstřícný i v reálu.

Jaromír Nosek

Jeden z nejlepších moderátorů, jakého jsme kdy zažili v akci. Je elegantní, pohotový a vtipný – vtipný inteligentním laskavým způsobem, což je vlastnost poměrně vzácná. Na jeho filmografii se můžete podívat sem. V České televizi je zapsán takto.

Vojtěch Bernatský

Absolutní profesionál, miláček žen, všestranný bavič. Dramaturgie a úroveň Vašeho večírku mu rozhodně nebude lhostejná, naopak. Nad Vaší ideou se ochotně zamyslí a nejspíš doporučí mnohá zlepšení. Zkušeností má nepřeberné množství. V České televizi je zapsán takto.

Petr Vondráček

Charismatický švihák, nonšalantní konferenciér, herec a skvělý muzikant, což nám imponuje především. Moderuje v českém i anglickém jazyce. Na jeho filmografii se můžete podívat sem.

Michaela Maurerová

Preferujete-li v této roli ženský element, nevíme o lepším obsazení. Krásná, spontánní a empatická. Větších talentů na tomto poli se mnoho neurodilo. Na její filmografii se můžete podívat sem. V České televizi je zapsána takto.

Lenny Trčková

Tolik zkušeností s moderováním událostí všeho druhu má jen málokdo. Role konferenciérky je totiž její rolí hlavní. Ale třeba zazpívat by Vám také dokázala. V České televizi je zapsána takto.