Svatba

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v lidském životě, který by se v ideálním případě neměl opakovat, a proto by i Váš svatební den měl být něčím neopakovatelný. Bavit by se měl každý – od prarodičů až po Vaše kamarády a jejich malé ratolesti. A právě o to se Vám chceme a dokážeme postarat. Kompletně! Hudba k obřadu, píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci, tancovačka s živou kapelou a nakonec s DJ Bedřichem!

Kapela

Máme repertoár sestavený tak, aby si v něm každá generace dokázala najít to své, a dáváme do interpretace maximum energie, aby nikdo nevydržel pouze sedět a poslouchat, nýbrž aby každý dostal chuť tančit, zpívat a radovat se spolu s ostatními. Naší hlavní motivací není honorář (i když jsme složeni výhradně z muzikantů profesionálů), ale právě ta radost a pozitivní energie, kterou skrze nás hudba dokáže v lidech rozproudit a která se nám pak z roztančeného parketu vrací zpátky. Vydařený svatební večírek, na kterém máme svoji zásluhu, je pro nás tou hlavní odměnou a dá se říci i koníčkem. Koníčkem proto, že jsme muzikanti z povolání působící především v autorských kapelách a projektech mediálně známých umělců. Být potom “pouze” zábavovou kapelou na svatební oslavě je pro nás tedy i tak trochu relaxace. Skvělá příležitost zahrát si to nejlepší, co v populární taneční muzice za posledních 80 let vzniklo, což nás neskonale baví!

DJ (Rozuměj „pouštěč písní“, nikoli „remixér“.)

Živá kapela zábavu rozproudí a nabije Vás energií tak, že rozhodně nebudete chtít končit s tancem v momentě, kdy my s hraním končit už budeme muset – nabízíme živou hudební produkci v celkové délce 180 minut rozdělenou do bloků dle domluvy, např. 4 x 45 min. nebo 6 x 30 min., jelikož lidské hlasivky jsou jen sval, který po přetížení přestává pracovat – a proto se z jednoho z nás, budete-li chtít, může v ten okamžik stát DJ Bedřich, který Vám pustí jakoukoli hitovku, na kterou si vzpomenete. (S Michalem Davidem za námi ale, prosím, nechoďte.) A když si nevzpomenete, vzpomeneme si my, a taneční zábava může pokračovat do ranních hodin. Účtujeme si 1 000,- Kč/hod a konec diskotéky si určíte Vy podle momentální situace. Sestavíte-li si vlastní playlist písní, na které byste chtěli tančit, rádi Vám z něj budeme pouštět.

Moderování

Jsme připraveni se kdykoli ujmout mikrofonu a vyhlásit, co bude třeba – hod svatební kyticí, dražbu nevěstina podvazku, svatební kvíz, tombolu, ohňostroj, lampióny štěstí… V sezóně jsme součástí svatebních oslav víkend co víkend už řádku let. Víme, co a jak.

Hudba k svatebnímu obřadu

Rádi se Vám postaráme i o hudební doprovod při samotném svatebním obřadu. Jednou z možností je sólo romantický klavír nebo varhany našeho klávesisty, další možností je libovolný nástroj, který Vás napadne – zajišťovali jsme již např. dudy, harfu, pozoun či smyčcový kvartet – a poslední (nikoli však nejposlednější) možností je DJ Bedřich, který Vám „Svatební pochod“ pustí z nahrávky.

První novomanželský tanec

Všichni svatebčané budou jistě zvědaví na vaše první novomanželské taneční sólo, které by mělo slavnostně otevřít všeobecnou taneční zábavu. A aby ta chvíle byla opravdu slavnostní, měla by Vám k tanci živě hrát naše svatební kapela Vaši zamilovanou píseň. Volba písně je zcela na Vás. Pokud ji dosud nemáme v repertoáru, rádi ji pro Vás (bude-li to v našich lidských možnostech a dáte-li nám vědět alespoň týden předem) nacvičíme. Často hráváme např. waltz Moon River (Henry Mancini – Breakfast at Tiffany’s) nebo love songy jako, You Are So Beautiful (Billy Preston – Joe Cocker), Stand by Me (Ben E. King), Can’t Help Falling In Love (Elvis Presley), Love Me Tender (Elvis Presley) atd. Jste-li zdatnými tanečníky, můžete zvolit třeba tango Por una cabeza (Carlos Gardel). Pokud se ale na žádné velké taneční kreace necítíte a rádi byste tento okamžik pojali s humorem a nadsázkou, doporučujeme mazurku V jednym dumku na Zarubku (Jaromír Nohavica).

Profesionální přístup a chování

Máme vždy na paměti, že naší úlohou na Vaší oslavě je bavit Vás a Vaše hosty, nikoli exhibovat a opíjet se na Váš účet. Nikdy nevtrhneme na Váš raut bez Vašeho předchozího pozvání a i poté slušně vyčkáme, až se obslouží všichni Vaši hosté. Alkohol někteří nekonzumujeme vůbec, někteří pouze v takové míře, která náš muzikantský výkon ovlivní pozitivně. Opilé nás zaručeně neuvidíte, v dobré náladě zaručeně ano.

Ozvučení a osvětlení

Ozvučení a osvětlení si obvykle zajišťujeme svépomocí, jelikož koncertní zvuková aparatura se zvukařem, který by ji obsluhoval, bývá k dispozici zřídkakde. Máte-li však takovou možnost, rádi ji využijeme. Jinak, jelikož ze zkušenosti víme, že kapela na svatební oslavu nemá být příliš hlučná, necháme bicí soupravu hrát akusticky bez ozvučení. Všechny ostatní nástroje se bicím hlasitostí ze svých vlastních zesilovačů přizpůsobí a k nazvučení tak zbývají pouze zpěvy, jejichž přiměřenou hlasitost si dokážeme ohlídat sami. Ušetříme tak peníze za práci zvukového inženýra a ozvučení Vám můžeme nabídnout pouze za cenu, kterou nás stojí pronájem aparatury.

Pokud byste nás chtěli mít nazvučené v té nejlepší koncertní kvalitě, mile rádi s sebou vezmeme i našeho oblíbeného mistra zvuku. Taková varianta je sice dražší, bezesporu však nejlepší.

Osvětlení s sebou standardně nevozíme, na Vaše přání si ho však bez problémů zapůjčíme a vše dle libosti nasvítíme. Necháváme na domluvě.

Doprava

Naším výchozím bodem je Praha nebo Brno. (Podle toho, jakého z našich zpěváků / zpěvaček si objednáte.) Rádi za Vámi však dojedeme kamkoli. Vzdálenost určujeme pomocí vyhledávače tras na google mapách a účtujeme si 15,- Kč/km z Prahy / Brna a zpět. Koná-li se Vaše svatební party v Praze / Brně, účtujeme si za dopravu paušálně 600,- Kč.

Cena

Náš aktuální ceník Vám zašleme obratem. Objednejte si živou hudbu i DJ na Vaši svatbu u nás! Vyplatí se to, neboť dáte jen jedny peníze za ozvučení a dopravu. Navíc odpadne časová prodleva s instalací dvojí aparatury. Náš DJ Bedřich může spustit diskotéku ihned po skončení živé produkce. Reprodukovaná hudba v pauzách kapely, které děláme obvykle 15minutové (není-li pauza vyplněna dalším svatebním programem, kterým bývají různé hry, s jejichž organizací Vám případně rovněž rádi pomůžeme), je samozřejmostí a gratis.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala. Případné doplňující otázky Vám ochotně zodpovíme.