MODERATOR

Aside from singing, the spoken word usually comes in handy as well. Our singer or songstress will of course be happy to fill the role of master of ceremonies for you. What makes an even bigger impression is when a person who’s known from the TV screen appears in that role at your party. There are a few such artists who we can readily recommend based on our own experience. Not every great guy on the screen is so friendly and helpful in reality.

Jaromír Nosek

Jeden z nejlepších moderátorů, jakého jsme kdy zažili v akci. Je elegantní, pohotový a vtipný – vtipný inteligentním laskavým způsobem, což je vlastnost poměrně vzácná. Na jeho filmografii se můžete podívat sem. V České televizi je zapsán takto.

Vojtěch Bernatský

Absolutní profesionál, miláček žen, všestranný bavič. Dramaturgie a úroveň Vašeho večírku mu rozhodně nebude lhostejná, naopak. Nad Vaší ideou se ochotně zamyslí a nejspíš doporučí mnohá zlepšení. Zkušeností má nepřeberné množství. V České televizi je zapsán takto.

Petr Vondráček

Charismatický švihák, nonšalantní konferenciér, herec a skvělý muzikant, což nám imponuje především. Moderuje v českém i anglickém jazyce. Na jeho filmografii se můžete podívat sem.

Michaela Maurerová

Preferujete-li v této roli ženský element, nevíme o lepším obsazení. Krásná, spontánní a empatická. Větších talentů na tomto poli se mnoho neurodilo. Na její filmografii se můžete podívat sem. V České televizi je zapsána takto.

Lenny Trčková

Tolik zkušeností s moderováním událostí všeho druhu má jen málokdo. Role konferenciérky je totiž její rolí hlavní. Ale třeba zazpívat by Vám také dokázala. V České televizi je zapsána takto.