Narozeniny

Čas od času je třeba oslavit nějaké výročí, uspořádat grandiózní večírek, svolat rodinnou sešlost, pozvat přátele a společně se zaradovat. Kapela může být při takové příležitosti skvělým darem oslavenci, stejně jako se oslavenec může blýsknout dokonale pojatou a zorganizovanou narozeninovou oslavou před gratulanty. Dobrá živá hudba je základním kamenem každého velkolepého večírku.

Kapela + DJ (Rozuměj „pouštěč písní“, nikoli „remixér“.)

Pojetím se narozeninová party často velmi podobá svatební oslavě. Úkolem kapely je zabavit a roztančit všechny generace, což znamená mít v zásobě pestrý a široký repertoár. My nabízíme hudební produkci v celkové délce cca 180 minut, rozdělenou do 4 až 6 bloků s min. 15minutovými pauzami, a max. 6 hodin přítomnosti kapely. Nejčastější variantou harmonogramu na narozeninových oslavách bývá:

19:00 – 19:40 první vstup kapely PartyLeaders

19:40 – 20:00 pauza vyplněná reprodukovanou hudbou (náš DJ Bedřich)

20:00 – 20:40 druhý vstup kapely PartyLeaders

20:40 – 21:00 pauza vyplněná reprodukovanou hudbou (náš DJ Bedřich)

21:00 – 21:40 třetí vstup kapely PartyLeaders

21:40 – 22:00 pauza vyplněná reprodukovanou hudbou (náš DJ Bedřich)

22:00 – 22:40 čtvrtý vstup kapely PartyLeaders

22:40 – 23:00 pauza vyplněná reprodukovanou hudbou (náš DJ Bedřich)

23:00 – 23:40 pátý vstup kapely PartyLeaders

23:40 přebírá štafetu náš DJ Bedřich a taneční zábava pokračuje tak dlouho, jak je libo. Čas konce si určíte až na místě podle situace. Za DJ po skončení kapely účtujeme 1 000,- Kč za hodinu diskotéky.

Program večera si ale samozřejmě vytvoříte Vy a my Vám vyjdeme vstříc. Dostanete-li chuť si přiobjednat jeden vstup kapely navíc, vyhovíme Vám, bude-li to v našich silách. V základní sestavě (4 muzikanti) si účtujeme 4 000,- Kč za přidaný 45minutový set.

Profesionální přístup a chování

Máme vždy na paměti, že naší úlohou na Vaší oslavě je bavit Vás a Vaše hosty, nikoli exhibovat a opíjet se na Váš účet. Nikdy nevtrhneme na Váš raut bez Vašeho předchozího pozvání a i poté slušně vyčkáme, až se obslouží všichni Vaši hosté. Alkohol někteří nekonzumujeme vůbec, někteří pouze v takové míře, která náš muzikantský výkon ovlivní pozitivně. Opilé nás zaručeně neuvidíte, v dobré náladě zaručeně ano.

Ozvučení a osvětlení

Ozvučení a osvětlení si obvykle zajišťujeme svépomocí, jelikož koncertní zvuková aparatura se zvukařem, který by ji obsluhoval, bývá k dispozici zřídkakde. Máte-li však takovou možnost, rádi ji využijeme. Jinak, jelikož ze zkušenosti víme, že kapela na svatební oslavu nemá být příliš hlučná, necháme bicí soupravu hrát akusticky bez ozvučení. Všechny ostatní nástroje se bicím hlasitostí ze svých vlastních zesilovačů přizpůsobí a k nazvučení tak zbývají pouze zpěvy, jejichž přiměřenou hlasitost si dokážeme ohlídat sami. Ušetříme tak peníze za práci zvukového inženýra a ozvučení Vám můžeme nabídnout pouze za cenu, kterou nás stojí pronájem aparatury.

Pokud byste nás chtěli mít nazvučené v té nejlepší koncertní kvalitě, mile rádi s sebou vezmeme i našeho oblíbeného mistra zvuku. Taková varianta je sice dražší, bezesporu však nejlepší.

Osvětlení s sebou standardně nevozíme, na Vaše přání si ho však bez problémů zapůjčíme a vše dle libosti nasvítíme. Necháváme na domluvě.

Doprava

Naším výchozím bodem je Praha nebo Brno. (Podle toho, jakého z našich zpěváků / zpěvaček si objednáte.) Rádi za Vámi však dojedeme kamkoli. Vzdálenost určujeme pomocí vyhledávače tras na google mapách a účtujeme si 12,- Kč/km z Prahy / Brna a zpět. Koná-li se Vaše party v Praze / Brně, účtujeme si za dopravu paušálně 500,- Kč.

Cena

Náš aktuální ceník Vám zašleme obratem.

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujala. Případné doplňující otázky Vám ochotně zodpovíme.