O nás

Kapela na ples

Začneme od těch jednodušších společenských tanců, zahrajeme mazurku, waltz, valčík, polku, slow-fox a blues. Pak se trochu podíváme do Latinské Ameriky a spustíme rumbu, cha-chu, sambu a jive. Pro fajnšmekry zařadíme třeba i argentinské tango. A na konec přejdeme k současné taneční hudbě, aby si na parketu mohl zařádit úplně každý. I ten, kdo místo do tanečních chodil za (taneční) školu. Vaše srdce bude plesat ještě týden po plese!

Večírek / party / event

Svěřte zábavu na večírku do našich rukou. Baví nás stylová převtělení. Náš repertoár v tomto ohledu téměř nezná mezí. Velký Gatsbyho styl 30. let? Rock'n'Rollová show 50. let? Hippie Flower Music let 60.? Funky Disco Party 70. - 80. let? Pop Rock let 90.? Současná taneční popina? Filmový večírek? Námořnickej bál? Všude jsme jako doma! Včetně kostýmů. Jsme kapela s mnohaletou praxí v oboru a kvalifikovaná hudební síla! Na scéně od roku 2000.

Hudba na svatbu

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v lidském životě, který by se v ideálním případě neměl opakovat, a proto by i Váš svatební den měl být něčím neopakovatelný. Bavit by se měl každý – od prarodičů až po Vaše kamarády a jejich malé ratolesti. A právě o to se Vám chceme a dokážeme postarat. Kompletně! Hudba k obřadu, píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci, tancovačka s živou kapelou a nakonec s DJ Bedřichem!

What we do

Kompletně hudebně zastřešíme Vaši akci.
Kapela / DJ / moderátor / taneční show / ozvučení / osvětlení.
PartyLeaders

Poptávkový formulář

Vaše jméno:

Váš email:

Typ akce:

Místo:

Datum:

Popis objednávky: