Ostatní

Rádi hrajeme i na akcích pro širokou veřejnost – městských slavnostech, festivalech, poutích a dětských dnech. Svého času jsme jakožto kapela Bůhví s celebritou v našem středu objeli takových událostí nespočet. S velkým pódiem a plným náměstím si umíme poradit stejně jako s komorní atmosférou. Největší výzvou je pro nás ovšem dětské publikum. Tam se nedá ošidit zhola nic.

Městské slavnosti / festival / pouť / posvícení

Váš kulturní program můžeme obohatit dvojím způsobem: Koncertem s naším originálním autorským repertoárem (Martin Hrubý a Bůhví), nebo koncertem s převzatým zábavově tancovačkovým repertoárem (PartyLeaders). Případně můžeme ukázat obě naše tváře, což bývá nejčastější variantou – v odpoledním programu vystoupíme jako Bůhví, na závěr roztančíme celé náměstí jako PartyLeaders.

Dětský den – písničky z pohádek a večerníčků

Děti bývají tím nejnáročnějším publikem. Uberete plyn, polevíte v dávkách energie a hned je ztrácíte. Dostat je ale do varu muzikou je krásný zážitek. Nikdo jiný vám nevrátí tolik euforie a radosti. Proto nás to baví. Navíc písně pro děti od takových autorů, jakými jsou či byli Jiří Suchý a Jiří Šlitr, Petr Skoumal, Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák nebo Jaromír Nohavica, jsou pro nás radostí samy o sobě. A převléknout se občas za trpaslíka nebo myslivce vlastně také není úplně k zahození!