Firemní večírek

Svěřte zábavu na večírku do našich rukou. Baví nás stylová převtělení. Náš repertoár v tomto ohledu téměř nezná mezí. Velký Gatsbyho styl 30. let? Rock’n’Rollová show 50. let? Hippie Flower Music let 60.? Funky Disco Party 70. – 80. let? Pop Rock let 90.? Současná taneční popina? Filmový večírek? Námořnickej bál? Všude jsme jako doma! Včetně kostýmů. Jsme kapela s mnohaletou praxí v oboru a kvalifikovaná hudební síla! Na scéně od roku 2000.

Zobrazit více

Svatba

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v lidském životě, který by se v ideálním případě neměl opakovat, a proto by i Váš svatební den měl být něčím neopakovatelný. Bavit by se měl každý – od prarodičů až po Vaše kamarády a jejich malé ratolesti. A právě o to se Vám chceme a dokážeme postarat. Kompletně! Hudba k obřadu, píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci, tancovačka s živou kapelou a nakonec s DJ Bedřichem!

Zobrazit více

Ples

Začneme od těch jednodušších společenských tanců, zahrajeme mazurku, waltz, valčík, polku, slow-fox a blues. Pak se trochu podíváme do Latinské Ameriky a spustíme rumbu, cha-chu, sambu a jive. Pro fajnšmekry zařadíme třeba i argentinské tango. A na konec přejdeme k současné taneční hudbě, aby si na parketu mohl zařádit úplně každý. I ten, kdo místo do tanečních chodil za (taneční) školu. Vaše srdce bude plesat ještě týden po plese!

Zobrazit více

Narozeniny

Čas od času je třeba oslavit nějaké výročí, uspořádat grandiózní večírek, svolat rodinnou sešlost, pozvat přátele a společně se zaradovat. Kapela může být při takové příležitosti skvělým darem oslavenci, stejně jako se oslavenec může blýsknout dokonale pojatou a zorganizovanou narozeninovou oslavou před gratulanty. Dobrá živá hudba je základním kamenem každého velkolepého večírku.

Zobrazit více

Ostatní

Rádi hrajeme i na akcích pro širokou veřejnost – městských slavnostech, festivalech, poutích a dětských dnech. Svého času jsme jakožto kapela Bůhví s celebritou v našem středu objeli takových událostí nespočet. S velkým pódiem a plným náměstím si umíme poradit stejně jako s komorní atmosférou. Největší výzvou je pro nás ovšem dětské publikum. Tam se nedá ošidit zhola nic.

Zobrazit více

Další služby

Moderátor

Kromě slova zpívaného je většinou nutné i slovo mluvené. Náš zpěvák nebo zpěvačka Vám samozřejmě rádi roli konferenciéra splní. Ještě lépe ovšem zapůsobí, objeví-li se v této roli na Vašem večírku osobnost známá z televizní obrazovky. Pár takových umělců Vám můžeme vřele doporučit na základě našich vlastních zkušeností. On totiž ne každý televizní sympaťák je milý a vstřícný i v reálu.

Zobrazit více

Tanečnice

K hudbě patří tanec, jak povidlo na lívanec. Teprve s naší taneční skupinou PartyLeaders Dancers jsme kompletní. Naše tanečnice mohou zpestřit Vaši party tanečními vstupy v přestávkách kapely a zároveň rozpoutat a podpořit taneční zábavu během naší produkce. Vhodné zejména na večírku s převážně pánskou společností.

Zobrazit více

DJ

Po skončení kapely by na večírku nemělo nastat ticho. Ideální je, když štafetu přebere DJ a taneční parket může zůstat plný ještě dlouho po půlnoci. Náš DJ Bedřich („pouštěč písní“, nikoli „remixér“) pouští zásadně jen ty největší hitovky. A to pro každou generaci. Jeden limit ale přeci jenom má – nepustí Vám Michala Davida. A jelikož ze zkušenosti víme, že tato přednost je pro většinu našinců zásadní nedostatek, umíme zajistit i DJ externího.

Zobrazit více

Víno

Už jste našli svoji vysněnou kapelu, ale stejně se obáváte, že Váš večírek nebude perfektní? Jestli něco stejně dobře rozproudí zábavu jako PartyLeaders, jsou to určitě nápoje s kapkou alkoholu – zvláště pak lahodné víno. Velice rádi Vám doporučíme naše léty předegustované Vinařství Hutár, které se nachází v podoblasti Litoměřice. Pokud zmíníte kouzelné slůvko „PartyLeaders“, máte rovnou 10% slevu na Vaši novou objednávku vín. Při větším odběru produktů se tato sleva ještě navyšuje. Výhodou je také možnost vytvoření etikety na míru.

Zobrazit více